Umów się
Umów termin wymiany opon
Sprawdź jakie są najbliższe wolne terminy, wypełnij dokładnie formularz i zarezerwuj datę swojej wizyty w warsztacie. Rezerwuj
Czas realizacji zamówienia i formy płatności dostępne w serwisie internetowym http://opole.latex.net.pl/

1. Czas i warunki realizacji zamówienia:
    1.1 Na całkowity czas realizacji zamówienia składa się: czas kompletowania zamówienia przez Serwis Ogumienia LATEX SERWIS Sp. z o.o. i czas dostarczenia towaru do punktu odbioru. W przypadku Serwisów dostarczających towar bezpośrednio do Klienta czas realizacji zamówienia obejmuje dodatkowo czas potrzebny na wysyłkę towaru pod wskazany adres.
    1.2 Towar jest gotowy do odbioru maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych (od poniedziałku do piątku) po potwierdzeniu przyjęcia zamówienia do realizacji. W przypadku Serwisów wysyłających towar do Klienta naliczony jest jeden dodatkowy dzień roboczy na dostarczenie towaru.
    1.3 Serwis Ogumienia zastrzega sobie prawo anulowania zamówienia złożonego i jeszcze nie przyjętego do realizacji w przypadku, gdy zamówienie nie może być zrealizowane ze względu na czasowy brak dostępności towaru.
    1.4 O terminie gotowości towaru do odbioru Kupujący zostanie poinformowany w przesłanej wiadomości e-mail i/lub wiadomości SMS, zależnie od danych do kontaktu udostępnionych i wskazanych jako forma kontaktu w trakcie składanie zamówienia przez Kupującego.
    1.5 Punktem odbioru towaru jest Serwis Ogumienia LATEX Serwis Opole , UL. KRAPKOWICKA 18A,45-772 OPOLE . Dokładne godziny odbioru towaru to godziny pracy serwisu ogumienia dostępne na stronie głównej serwisu http://opole.latex.net.pl/. W przypadku wyboru usługi dostarczenia towaru do Klienta, towar zostanie dostarczony na wskazany podczas składania zamówienia adres.
 
2. Sposoby płatności.
    2.1 Serwis Ogumienia LATEX SERWIS Sp. z o.o. może akceptować następujące formy płatności za zamówienia złożone za pośrednictwem serwisu internetowego http://opole.latex.net.pl/ :
        2.1.1 gotówką przy odbiorze towaru w punkcie Serwisu Ogumienia
        2.1.2 kartą przy odbiorze towaru w punkcie Serwisu Ogumienia
        2.1.3przelewem zwykłym (zgodnie z aktualnymi warunkami handlowymi).
Formy płatności akceptowane w danym momencie przez Serwis LATEX SERWIS Sp. z o.o. widoczne są w procesie składania zamówienia po potwierdzeniu stanu koszyka przez Zamawiającego.